Ohlášky

SLAVNOST TĚLA A KRVE PÁNĚ 18. ČERVNA 2017

• Dnes probíhá pravidelná měsíční sbírka na opravy a malování farního kostela.

• Svátky v příštím týdnu:

Středa – Památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka

Pátek – Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova

Sobota – Slavnost Narození sv. Jana Křtitele

• V rámci jubilejního roku Fatimy bude dnes odpoledne promítnuta první část přednášky P. Paula Sigla „100 roků Fatimy“ z modlitebního dne v Nitře. Začátek v 16.30 hodin.

• Slovo života – hnutí fokolare bude v pondělí 19. června po večerní mši svaté na faře.

• V pátek 23. června na Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova budou mše svaté v 6.30, v 8.00 a v 18.30 hodin. Po každé mši svaté budou litanie, smírná modlitba k Ježíšovu Srdci a svátostné požehnání.

• Přípravu na biřmování v příštím týdnu budou mít mladší biřmovanci v pátek 23. června v 19.30 hodin na faře.

• Modlitební triduum hnutí Modlitby matek bude ve dnech 23. – 25. června a to v pátek a v neděli před večerní mší svatou v 17.30 hodin a v sobotu po ranní mši svaté v 7.15 hodin ve farním kostele.

• V sobotu 24. června bude modlitba sv. růžence na poděkování za 36 let zjevení Panny Marie v Medžugorje začínat ráno v 5.30 hodin.

• Příští neděli 25. června při mši svaté v 9.30 hodin bude zpívat naše schola.

• Farní knihovna bude otevřena příští neděli.

• Dnes od 9.45 do 12.00 hodin je otevřeno knihkupectví Hosana.