Těla a krve Páně

Nejsvětější svátos v monstranci našeho farního kostela

Aktuality z farnosti, děkanátu i z diecéze

• Pouť do ItálieFarnost Zašová (spolu s rožnovskými farníky) organizuje pouť do Itálie (k sv. Františkovi z Assisi, o. Piovi, do Říma, Pompejí, Pauly, Bari a Lanciana) v termínu od 22. do 30. 8. 2017. Cena do 9.500 Kč. Přihlášky v zákristii kostela v Zašové se zálohou 4.000 Kč. Bližší informace pro zájemce na letáčku zde a na vývěsce v kostele.

• Festival mládeže Medžugorje 2017Mládež z farnosti Valašské Meziříčí a okolí se opět letos chystá na Mezinárodní festival mládeže do Medžugorje, který proběhne od neděle 30. 7. do úterý 8. 8. 2017. Vhodné pro biřmovance. Bližší informace zede a na plakátku na vývěsce kostela a v novém čísle Života farností.

• Unikátní fotografie třech posledních papežů. Oni nevěděli, ale Bůh již věděl…  Tři papežové