Aktuálně

• Benefiční koncert skupiny PORTA BENEFICA a cimbálové muziky GRAJCAR z Dolních Bojanovic na podporu rekonstrukce budovy pro ZŠ Salvátor a DS Rybičky se uskuteční v sobotu 2. října 2021 v 19 hodin ve farním kostele. Tento koncert bude vysílán i přímým přenosem na televizi NOE.

• Rozvrh hodin náboženství na faře pro školní rok 2021/22

• Další koncert v našem kostele v rámci festivalu Podzimní varhany se uskuteční v úterý 5. října v 18 hodin. Vystoupí na něm Ondřej Mucha (varhany) a Gabriela Němcová (zpěv).

• Pro příspěvek do nedělní sbírky můžete požít tyto QR kódy

• Nabídka knih tiskového apoštolátu FATYM A.M.I.M.S.

• Nabídka Centra pro rodinný život – SMS služba

• Cesta na národní pouť do Říma poutníků z našich farností ve zpravodajství na ČT1

• Na Youtube jsou k dispozici záznamy nedávných přednášek České křesťanské akademie

• Unikátní fotografie třech posledních papežů. Oni nevěděli, ale Bůh již věděl…  Tři papežové